Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Sulęcińska
kierunek:
Os. Staszica
6
42
7
10
15
35
8
05
9
05
10
05
11
05
12
05
13
25
14
05
15
05
50
16
25
17
15
45
18
25
19
20
21
05
B
B - Kurs do przystanku Tpv