Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Most Koniawski
kierunek:
Os. Staszica
6
50
7
18
23
43
8
13
9
13
10
13
11
13
12
13
13
33
14
13
15
13
58
16
33
17
23
53
18
33
19
20
21
12
B
B - Kurs do przystanku Tpv