Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
116
Most Koniawski
kierunek:
Brzozowiec
6
02
A
7
32
8
9
10
11
12
13
14
15
23
A
16
12
17
18
19
42
A - Kurs do przystanku Orzelec