Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Jagiełły
kierunek:
Os. Staszica
5
16
6
13
43
7
13
28
43
8
13
43
9
22
10
03
42
11
22
12
03
43
13
13
42
14
14
42
15
22
42
16
09
42
17
21
18
01
41
19
21
20
06
21
06
22
03
23
10
A
A - Kurs do przystanku Rondo Myśliborskie