Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Jagiełły
kierunek:
Os. Staszica
5
17
6
12
7
22
8
02
42
9
22
10
02
42
11
22
12
02
42
13
18
14
02
42
15
22
16
01
41
17
21
18
01
41
19
21
20
02
41
21
41
22
23
13
A
A - Kurs do przystanku Rondo Myśliborskie