Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Jagiełły
kierunek:
Janice
4
48
C
5
36
B
6
06
37
52
B
7
07
37
8
10
C
50
C
9
30
10
10
C
50
11
30
12
10
C
50
13
07
38
C
14
10
40
B
15
09
39
16
10
C
50
17
30
18
10
50
C
19
38
20
38
21
38
22
43
B - Kurs do przystanku Czechów-Sarris Darm
C - Kurs do przystanku Czechów