Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Mniszek
kierunek:
Poniatowskiego
6
11
A
7
8
11
A
9
11
A
10
11
A
11
11
A
12
11
A
13
11
A
14
11
A
15
11
A
16
11
A
17
11
A
18
11
A
19
20
21
22
11
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia