Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Hallera / Cmentarna
kierunek:
Lipowa / Szkoła
5
18
28
6
27
7
07
33
8
9
10
11
A
11
12
46
13
22
46
14
23
26
A
53
15
21
16
17
56
A
18
40
A
19
20
21
22
25
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia