Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Mniszek / Przejazd
kierunek:
Poniatowskiego
4
52
5
07
13
43
6
12
43
7
13
18
43
8
14
51
9
19
A
10
14
A
53
11
14
12
18
A
13
14
47
14
12
A
13
44
15
10
44
16
15
A
17
00
18
14
A
19
08
20
14
21
14
22
13
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia