Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
15
Parkowa / Wzu
kierunek:
Lipowa / Szkoła
10
05
A
11
12
13
14
15
16
17
35
A
18
35
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia