Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Dworzec Kolejowy
kierunek:
Poniatowskiego
4
41
56
5
50
6
20
40
51
7
21
51
8
22
A
9
08
A
10
08
11
08
12
03
28
52
13
23
A
53
14
29
39
A
53
15
23
53
16
24
A
17
09
A
18
03
19
06
20
01
57
21
22
06
A
38
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia