Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Dworzec Kolejowy
kierunek:
Poniatowskiego
6
06
A
7
14
A
8
07
A
9
07
A
10
07
A
11
07
A
12
07
A
13
08
A
14
08
A
15
08
A
16
08
A
17
08
A
18
07
A
19
06
A
20
06
A
21
06
A
22
06
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia