Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Al. 23 Stycznia
kierunek:
Poniatowskiego
6
10
7
08
A
8
08
A
9
09
10
11
A
11
06
12
06
13
12
14
13
15
14
16
20
A
17
20
A
18
11
19
10
A
20
08
A
21
22
10
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia