Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Al. 23 Stycznia
kierunek:
Poniatowskiego
6
10
A
7
18
A
8
11
A
9
11
A
10
11
A
11
11
A
12
11
A
13
12
A
14
12
A
15
12
A
16
12
A
17
12
A
18
11
A
19
10
A
20
10
A
21
10
A
22
10
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia