Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Mniszek
kierunek:
Poniatowskiego
5
10
6
11
7
09
A
8
07
9
11
A
10
11
A
11
06
12
08
13
08
14
14
15
14
16
14
A
17
11
18
11
19
11
A
20
35
21
22
11
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia