Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Chełmińska / Południowa
kierunek:
Poniatowskiego
5
19
6
20
7
18
A
8
16
9
20
A
10
20
A
11
15
12
17
13
18
14
24
15
24
16
24
A
17
20
18
20
19
20
A
20
44
21
22
20
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia