Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Paderewskiego / Akacjowa
kierunek:
Dębowa
5
30
A
45
B
6
04
17
A
26
39
7
01
06
B
16
23
B
38
52
A
8
08
B
22
36
B
46
B
9
21
51
B
10
20
35
B
50
A
11
16
50
B
12
20
36
B
50
A
13
01
B
21
45
B
51
14
06
21
B
37
45
B
52
B
15
07
A
22
37
B
52
B
16
07
17
A
37
B
52
17
07
C
22
A
51
18
21
B
35
49
A
19
18
48
B
20
18
48
B
21
18
48
22
23
23
03
B
A - Kurs do przystanku Rogóźno / Urząd Gminy
B - Kurs do przystanku Dębowa / Dworzec
C - Kurs do przystanku Kłódka / Wieś