Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Katowice Aleja Korfantego
kierunek:
Byczyna Astrów
4
55
5
45
6
39
AK
53
7
18
47
AK
50
8
45
9
06
AK
25
46
AK
10
09
AK
35
11
12
AK
47
12
40
55
AK
13
35
50
AK
14
10
50
15
02
AK
37
16
15
50
AK
17
35
18
40
19
40
AK
20
10
21
10
AK
40
22
23
10
AK
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla
K - Kurs do: Jaworzno Krakowska Pętla