Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Katowice Aleja Korfantego
kierunek:
Byczyna Astrów
1
00
AK
2
3
4
5
50
6
52
7
33
8
02
AK
28
9
43
10
43
57
AK
11
28
12
32
13
33
14
38
15
45
16
40
17
33
18
15
AK
40
19
40
AK
20
05
21
15
AK
45
22
23
10
AK
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla
K - Kurs do: Jaworzno Krakowska Pętla