Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Osiedle Stałe
kierunek:
Byczyna Astrów
1
29
KA
2
3
4
5
6
19
7
21
8
02
31
KA
57
9
10
13
11
13
27
KA
58
12
13
02
14
03
15
08
16
15
17
10
18
02
44
KA
19
09
20
09
KA
34
21
44
KA
22
14
23
39
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla