Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Pechnik
kierunek:
Byczyna Astrów
5
30
6
20
7
16
KA
30
55
8
24
KA
27
9
22
43
KA
10
02
23
KA
46
KA
11
12
49
KA
12
25
13
18
33
KA
14
13
29
KA
51
15
32
44
KA
16
19
57
17
29
KA
18
12
19
17
20
17
KA
46
21
46
KA
22
16
23
45
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla