Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
319
Jeziorki Kościół
kierunek:
Łubowiec Pętla
4
54
5
29
6
24
54
7
24
8
19
59
9
44
10
39
11
29
12
14
39
13
29
14
19
59
15
34
16
44
17
09
44
AC
18
19
19
24
20
24
21
14
22
44
AC
23
19
AC
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
A - Kurs do przystanku Centrum
C - Kurs do: Centrum