Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
303
Plac Św. Jana
kierunek:
Krakowska Pętla
5
36
B
6
07
27
B
57
7
27
B
52
AC
8
17
B
37
57
9
17
37
AC
57
B
10
22
52
11
22
B
47
12
18
43
B
13
08
33
B
58
14
23
B
58
15
18
B
43
16
03
B
28
53
17
17
B
47
18
12
B
51
19
21
46
20
16
B
51
21
21
B
22
31
B
23
16
AC
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
B - Kurs przez: Bory Hetmańska Pętla
A - Kurs do przystanku Centrum
C - Kurs do: Centrum