Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Krakowska Pętla
kierunek:
Byczyna Astrów
5
37
6
27
7
23
KA
37
8
02
31
KA
34
9
30
51
KA
10
10
31
KA
54
KA
11
20
57
KA
12
33
13
26
41
KA
14
21
37
KA
59
15
40
52
KA
16
27
17
05
36
KA
18
19
19
24
20
24
KA
53
21
53
KA
22
22
23
51
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla