Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
319
Szpital
kierunek:
Łubowiec Pętla
5
26
6
32
7
42
8
37
9
42
10
37
11
37
12
37
13
32
14
32
15
32
16
42
17
52
18
36
19
31
20
36
21
31
22
11
AC
23
26
AC
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
A - Kurs do przystanku Centrum
C - Kurs do: Centrum