Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
319
Jeziorki Kościół
kierunek:
Chrzanów dw. Autobusowy
4
55
5
33
6
18
49
7
34
8
29
BD
59
9
59
10
54
BD
11
29
12
09
BD
49
13
34
14
19
59
15
44
16
34
17
09
54
BD
18
38
19
47
BD
20
42
21
42
22
47
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
B - Kurs do: Chrzanów Balin Wolności
D - Kurs do przystanku Chrzanów Balin Wolności