Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Łubowiec
kierunek:
Byczyna Astrów
5
18
6
08
7
04
KA
18
43
8
12
KA
15
9
10
31
KA
50
10
11
KA
34
KA
11
00
37
KA
12
12
13
05
20
KA
14
00
16
KA
38
15
19
31
KA
16
06
44
17
17
KA
18
00
19
05
20
05
KA
34
21
34
KA
22
04
23
33
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla