Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
314
Pieczyska Solskiego
kierunek:
Podłęże Osiedle
6
17
7
8
9
10
11
12
13
14
17
15
16
17
18
19
20
02
21
22
17
CE
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
C - kurs do: Centrum
E - Kurs do przystanku Centrum