Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Łubowiec
kierunek:
Byczyna Astrów
1
23
KA
2
3
4
5
6
13
KA
50
7
14
KA
55
8
49
9
10
04
11
20
12
01
KA
35
13
50
14
15
09
16
24
17
38
18
53
19
20
23
21
22
08
23
33
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla