Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Dąbrowa Narodowa Kościół
kierunek:
Byczyna Astrów
5
20
6
10
7
06
KA
20
45
8
14
KA
17
9
12
33
KA
52
10
13
KA
36
KA
11
02
39
KA
12
14
13
07
22
KA
14
02
18
KA
40
15
21
33
KA
16
08
46
17
19
KA
18
02
19
07
20
07
KA
36
21
36
KA
22
06
23
35
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla