Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Dąbrowa Narodowa Dąbrowska
kierunek:
Byczyna Astrów
5
21
6
11
7
07
KA
21
46
8
15
KA
18
9
13
34
KA
53
10
14
KA
37
KA
11
03
40
KA
12
15
13
08
23
KA
14
03
19
KA
41
15
22
34
KA
16
09
47
17
20
KA
18
03
19
08
20
08
KA
37
21
37
KA
22
07
23
36
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla