Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A
Byczyna Szkoła
kierunek:
Chrzanów dw. Autobusowy
4
58
5
43
AK
6
25
48
AK
7
28
51
AK
8
58
9
58
10
11
21
12
13
01
14
21
15
01
41
16
22
17
17
57
BO
18
24
C
51
BO
19
51
BO
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
C - Kurs do przystanku Krakowska Pętla
B - Kurs do przystanku Osiedle Stałe
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego
K - Kurs do: Katowice Aleja Korfantego
O - Kurs do: Osiedle Stałe