| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A - Kurs do przystanku Promnik B - Kurs do przystanku Brynica Szkoła b - kurs do przystanku: Brynica szkoła C - Kurs do przystanku Micigózd/Leśna m - kurs do przystanku: Micigózd / Leśna D - Kurs do przystanku Jagiellońska Os. Czarnów y - kurs do przystanku: Jagiellońska / os.Czarnów p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla |