Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
102
Kruszelnickiego
kierunek:
Os. Świętokrzyskie
5
50
6
24
a
7
24
a
8
13
a
57
a
9
58
a
10
51
a
11
20
a
12
30
a
13
22
a
51
zB
14
59
a
15
16
06
a
17
43
a
18
19
03
a
20
10
a
21
33
zB
z - kurs do przystanku: Żytnia I
a - kurs z wjazdem w ul. Massalskiego
B - Kurs do przystanku Żytnia I