Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Czarnowska / Dworzec Autobusowy
kierunek:
Samsonów
3
03
4
11
Al
49
5
37
6
53
Al
7
42
8
9
42
Al
10
11
22
Al
12
13
03
14
15
04
Ak
22
16
48
17
32
Al
18
19
00
20
21
01
Al
22
40
A - Kurs do przystanku Kajetanów
l - kurs do Kajetanowa przez Lekomin
k - kurs do Kajetanowa