Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Samsonów / Szkoła
kierunek:
Dworzec Autobusowy
3
50
4
5
43
b
6
31
7
8
41
9
10
11
12
13
14
03
15
16
22
17
50
18
19
57
20
21
22
23
36
B
b - kurs przez Lekomin
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy