Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
46
Czarnowska / Dworzec Autobusowy
kierunek:
Os. Ślichowice
0
01
Ay
1
2
3
58
Ay
4
48
Ay
5
06
22
45
6
05
23
39
50
7
01
12
22
31
41
52
8
05
18
31
41
53
9
03
14
24
35
50
10
05
20
35
50
11
01
14
29
44
58
12
14
29
43
13
05
20
35
51
14
05
17
29
41
52
15
05
15
27
39
53
16
05
19
32
44
54
17
05
20
32
41
53
18
06
18
29
42
55
19
11
28
46
20
01
17
40
56
21
12
30
49
22
10
25
45
23
09
30
44
A - Kurs do przystanku Grunwaldzka / Mielczarskiego
y - kursy do przystanku: Grunwaldzka/Mielczarskiego