Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Ściegiennego
kierunek:
Sukowska
4
34
Ac
45
5
00
Bs
19
Cp
30
Bs
47
Ac
6
02
16
Ac
34
Bs
48
Ac
7
15
34
Ac
54
8
13
Ac
30
48
Cp
9
06
22
Ac
41
55
Cp
10
12
31
Ac
50
Bs
11
07
25
Cp
41
12
00
Cp
19
35
Ac
52
13
09
Cp
28
47
Ac
14
06
Bs
31
49
Ac
15
11
32
Ac
57
Bs
16
08
Ac
29
50
Cp
17
10
30
Ac
42
18
06
Cp
17
30
Ac
52
19
01
Cp
20
34
Ac
50
Bs
20
09
Cp
22
47
Cp
21
08
20
Cp
39
22
00
Cp
26
41
Ac
23
33
a
A - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul. Chorzowskiej
B - Kurs do przystanku Suków Babie
s - kurs do Sukowa Babie
C - Kurs do przystanku Posłowice
p - kurs do ul. Posłowickiej
a - kurs przez ul. Posłowicką do przystanku: Sukowska