Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32
Tumlin / Wykień
kierunek:
Dworzec Autobusowy
5
33
6
7
17
8
58
9
10
11
12
13
14
10
15
16
17
18
45
p
19
20
40
Bc
21
22
23
54
Bc
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy
p - kurs przez Kostomłoty Pętla do Dworca Autobusowego
c - kurs do przystanku: Czarnowska