Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Piekoszowska Stawki II
kierunek:
Promnik
4
16
Cm
5
09
A
14
Bb
47
A
6
34
Bb
59
A
7
51
Cm
8
9
01
p
38
Cm
10
10
p
11
21
Cm
12
13
09
p
46
p
57
Bb
14
09
p
15
15
A
28
Bb
39
p
16
08
A
17
07
Bb
53
p
18
10
A
19
51
p
58
Cm
20
21
42
Cm
22
23
16
Cm
A - Kurs do przystanku Promnik
B - Kurs do przystanku Brynica Szkoła
b - kurs do przystanku: Brynica szkoła
C - Kurs do przystanku Micigózd/Leśna
m - kurs do przystanku: Micigózd / Leśna
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla