Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Piekoszowska
kierunek:
Promnik
9
02
p
10
11
p
11
12
13
10
p
47
p
14
10
p
15
40
p
16
17
54
p
18
19
52
p
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla