Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Piekoszowska
kierunek:
Promnik
5
49
p
6
7
8
32
p
9
10
11
24
p
12
34
p
13
14
15
34
p
16
39
p
17
18
19
23
p
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla