Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Piekoszowska
kierunek:
Promnik
8
16
p
9
10
11
12
54
p
13
48
p
14
44
p
15
40
p
16
47
p
17
42
p
18
36
p
19
40
p
p - kurs do przystanku: Piekoszowska pętla