Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Wiśniówka I
kierunek:
Samsonów
3
21
4
32
Al
5
10
58
6
7
18
Al
8
09
9
10
09
Al
11
49
Al
12
13
29
14
15
32
Ak
50
16
17
16
58
Al
18
19
26
20
21
27
Al
22
23
06
A - Kurs do przystanku Kajetanów
l - kurs do Kajetanowa przez Lekomin
k - kurs do Kajetanowa