Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
44
Okrzei / Zagnańska
kierunek:
Kusocińskiego Szpital
5
10
35
6
19
55
7
37
8
17
56
9
36
10
23
58
11
36
12
15
13
00
38
14
27
15
00
31
16
36
17
15
55
18
33
19
13
53
20
33
21
13
53
22
23
23
38
Ay
A - Kurs do przystanku Żytnia
y - kurs do przystanku Żytnia I