Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Krakowska Białogon
kierunek:
Dobromyśl
4
51
5
35
59
Ap
6
17
59
7
22
Ap
54
8
33
Ap
9
01
32
10
16
Ap
34
11
14
44
12
19
49
Ap
13
18
57
14
23
Ap
15
01
49
Ap
16
06
35
17
26
49
18
21
47
Ap
19
19
46
20
17
Ap
41
21
22
16
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki