Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
44
Czarnowska / Dworzec Autobusowy
kierunek:
Kusocińskiego Szpital
5
13
38
6
22
58
7
40
8
20
59
9
39
10
26
11
01
39
12
18
13
03
41
14
31
15
04
35
16
40
17
18
58
18
36
19
16
56
20
36
21
16
56
22
26
23
41
Ay
A - Kurs do przystanku Żytnia
y - kurs do przystanku Żytnia I