Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Gruszka I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
06
5
6
47
7
8
57
9
10
11
12
13
14
18
15
16
38
17
18
05
19
20
11
21
22
23
52
B
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy