Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Gruszka I
kierunek:
Dworzec Autobusowy
9
32
10
11
12
13
14
15
16
13
17
18
19
25
20
21
23
22
23
12
B
B - Kurs do przystanku Czarnowska / Dworzec Autobusowy