| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
c - Kurs do: Zalesie / Janów przez: (N/Ż) Aleksandrówka B - Kurs do przystanku Piekoszów Szkoła e - Kurs do: Piekoszów / szkoła przez: Janów Dolny C - Kurs do przystanku Jaworznia Szkoła d - Kurs do: Jaworznia szkoła przez: Janów Dolny a - Kurs do: Zalesie / Janów D - Kurs do przystanku Jagiellońska Mpk y - Kurs do: Jagiellońska MPK |